Rower biegowy Toimsa Hot Wheels 10" (168)
Symbol: 168
Dostępność: 2 szt.
Cena: 259.70 Cena przed promocją: 288.55 -10%
Symbol: 168
Dostępność: 2 szt.
Cena: 259.70 Cena przed promocją: 288.55 -10%
| Specyfikacja | |
| Motyw | Super Things |
| Maksymalny wzrost dziecka | 105 cm |
| Maksymalne obciążenie | 20 kg |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Półka na bagaż | Nie |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Minimalna wysokość dziecka | 88 cm |
| Rodzaj hamulca | Nie |
| Dedykowana płeć | Chłopak |
| Typ kół | Piankowe |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Stal |
| Materiał kół | EVA foam |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Rozmiar kół | 10" |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Wysokość siedziska (min.) | 33 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 42 cm |
| Wymiary opakowania | 650 x 170 x 310 mm |
| Szerokość | 645mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 300mm |
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.
• Zawsze używaj kasku ochronnego.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części.