Rower dziecięcy Huffy Literide Alu 14" różowy (24215W)
Symbol: 24215W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1091.73 Cena przed promocją: 1213.03 -10%
Symbol: 24215W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1091.73 Cena przed promocją: 1213.03 -10%
| Specyfikacja | |
| Minimalny wiek | 4 lata |
| Kolor produktu | Różowy |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Liczba biegów | 1 |
| Błotniki | Nie |
| Minimalny wzrost dziecka | 100 cm |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Rozmiar kół | 14" |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 862mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.